Využite internet naplno: Zaregistrujte sa na tieto portály

Premýšľali ste niekedy nad tým, že by ste popri svojej klasickej práci robili niečo, čo vás baví a mali z toho zárobok navyše? V dnešnej dobe nie je nič nemožné. Vďaka internetu sa naskytuje množstvo príležitostí, ako z voľnočasovej aktivity spraviť aj hlavný zdroj príjmu. Stačí sa len zaregistrovať na tieto portály.

Žena, ktorá pracuje na počítači

Pracanadoma.sk

Internetový portál Pracanadoma.sk vám poskytuje desiatky až stovky možností, čo robiť a to rovno z pohodlia vášho domu. Píšte články, robte korektúry, maľujte alebo foťte. Je to len na vás.

Portál funguje veľmi jednoducho. Stačí si vytvoriť inzerát a poslať SMS správu, ktorá vám ho aktivuje na určitú dobu.

JaSpravim.sk

Druhou možnosťou je populárny portál JaSpravim.sk. Funguje podobne, ako prvý spomenutý. Stačí si založiť účet, vytvoriť inzerát a následne pracovať. Ak si chcete nájsť klientov rýchlejšie, stačí si ponuku služieb topovať za určitý poplatok.

Na JaSpravim.sk síce za inzerát neplatíte, no pri predaji si portál berie určité percento z provízie.

Profesia.sk

Profesia.sk umožňuje prihlásiť sa a vytvoriť životopis, ktorý je následne viditeľný pre firmy. Táto webstránka funguje skôr naopak ako prvé spomenuté. Vy sami si na nej hľadáte nových klientov. Stojí však rozhodne za zmienku a mali by ste ju využiť.

LinkedIn

Sociálna sieť LinkedIn nie je u nás tak rozšírená ako v zahraničí, no využívajú ju mnohí Slováci. Funguje jednoducho. Po zaregistrovaní si vytvárate spojenia s ostatnými ľuďmi z vášho odvetvia. Takýmto spôsobom môžete natrafiť na nové príležitosti.

Vytvorený profil na linkedin

Facebook skupiny

Na Facebooku nájdete viacero skupín orientovaných práve na to, čomu sa venujete. Určite sa do nich pridajte. Okrem pracovných ponúk získate aj zaujímavé informácie, ktoré vás môžu posunúť ďalej.

Zhrnutie

Viac možností znamená aj väčší predpoklad na úspech. Zaregistrujte sa na jednotlivých portáloch a nájdite si klientov, ktorí využijú vaše služby a produkty.